تغذیه و سلامت

روغن ذرت خالص

روغن ذرت خالص دلوین🌽 منبع غنی از اسیدهای چرب ضروری (امگا۳ و امگا۶)، ویتامین‌های K  و E می‌باشد.
 


✅فواید روغن ذرت خالص دلوین برای سلامتی:
روغن ذرت نقش مهمی در تأمین اسیدهای چرب ضروری و ویتامین‌های K  و E داشته و اثرات مفیدی بر سیستم قلبی، عروقی و همچنین سیستم ایمنی دارد.
این روغن حاوی مقادیر بالایی از اسیدهای چرب غیراشباع و مقادیر کمی اسیدهای چرب اشباع شده است که از این نظر نیز برای سلامتی بسیار مفید می‌باشد.
روغن ذرت غنی از فیتواسترول‌ها (استرول‌های گیاهی) است و می‌تواند میزان جذب کلسترول را بیش از 25 درصد کاهش دهد و در نتیجه، بیماری‌های قلبی و عروقی که تا حد زیادی مربوط به کلسترول خون هستند، را کاهش می‌دهد.
روغن ذرت حاوی مقادیر زیادی از امگا۳ و امگا۶ )اسید چرب غیر اشباع) و ویتامین E می‌باشد و به همین دلیل برای درمان اگزما (حساسیت پوستی) و سایر بیماری‌های پوستی می‌تواند مفید واقع شود.
همچنین اسیدهای چرب لینولئیک و آراشیدونیک موجود در روغن ذرت در سلامت پوست و ساخت هورمون‌های مهم بدن به خصوص هورمون‌های جنسی و کاهش ابتلا به بیماری‌های پوستی از قبیل آکنه و اگزما بسیار موثر می‌باشند.
تحقیقات دیگری در زمینه فواید روغن ذرت نشان دادند که رژیم غذایی حاوی روغن ذرت احتمالاً یک نقش مهم کمکی در کنترل قند خون دارد و خاصیت ضد سرطانی این روغن (به خصوص سرطان روده) می باشد که در حیوانات به اثبات رسیده است.
 ازجمله مصارف غیرغذایى روغن ذرت مى‌توان به مصارف دارویى به ‌عنوان حامل ویتامین E و سایر ترکیبات دارویى در کپسول‌ها می باشد.
🌽روغنی سالم با قیمتی مناسب🌽
💚مراقب غذاهات باش
تا اون ها مراقب تو باشن💚


منبع: محصولات غذایی دلوین


   محاسبه میزان اضافه وزن