تغذیه و سلامت

خواص روغن سرخ کردنی

روغن سرخ کردنی سالم دلوین ترکیبی از روغن کنجد، کانولا، ذرت و آفتابگردان و بدون آنتی اکسیدان افزودنی است. ترکیب این چهار روغن با داشتن مقادیر بالای ویتامین   E در روغن آفتابگردان، سزامین و سزامول روغن کنجد و مقدار بالای امگا 3 روغن کانولا و مقدار بالای امگا 3 و امگا 6 در روغن ذرت می تواند انتخاب بسیار مناسبی جهت سرخ کردن مواد غذایی باشد.


در فرمولاسیون روغن سرخ کردنی دلوین از روغن کنجد استفاده شده است  و لذا تمامی خواص تغذیه‌ای کنجد از جمله اسیدهای چرب ضروری  (امگا ۶ و ۹) و آنتی اکسیدان‌های طبیعی  در این فرآورده وجود دارد، این روغن نسبت به سایر روغن های مشابه که حاوی مقدار بالایی روغن پالم و اسیدهای چرب ترانس میباشد وپایداری بالای این روغن در برابر اکسیداسیون، آن را برای سرخ کردن‌های عمیق و طولانی نیز مناسب نموده است.

انتخاب روغن مناسب می تواند همزمان با امکان تجربه طعم محبوب غذاهای سرخ کردنی، اثرات منفی ناشی از استفاده از روغن های ناسالم بر سلامتی و خطر بروز بیماری های مزمن را کاهش دهد. سلامت جامعه ایرانی از دیرباز رسالت اصلی محصولات غذایی دلوین بوده است، در همین راستا محصولات غذایی دلوین با کمک متخصصین و محققین، محصولاتی متنوع، کاربردی و منطبق با استاندارهای ملی و جهانی تولید می کند تا ضمن برطرف کردن نیاز هم میهنان خود بتواند حافظ سلامت آنان نیز باشد.


منبع: محصولات غذایی دلوین


   محاسبه میزان اضافه وزن