تغذیه و سلامت

روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون فرابکر دلوین از مرغوب ترین دانه های زیتون تهیه شده که پس از انجام آزمایشات میکروبی و شیمیایی توسط آزمایشگاه های تخصصی مستقر در این واحد به لحاظ فلزات سنگین، سموم کشاورزی، پر اکسید و سایر پارامتر های کیفی و تایید واحد کنترل کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد.
 


خواص روغن زیتون فرابکر دلوین:
روغن زیتون فرابکر به دلیل دارا بودن مقادیر فراوانی از اسیدهای چرب تک اشباع نشده، امگا ۳، ویتامین K و ویتامین E باعث کاهش بیماری‌های قلبی عروقی می‌شود. این مواد مغذی به وسیله کاهش التهاب، کم کردن LDL کلسترول، پایین آوردن فشار خون، کاهش لخته‌های خونی و نیز بهبود عملکرد آندوتلیال، احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می‌دهند.
روغن زیتون فرابکر می تواند به کاهش التهابات روماتیسمی، جلوگیری از سنگ‌های صفراوی و بیماریهای مربوط به صفرا، تقویت نیروی جنسی، کاهش احساس درد به دلیل وجود ماده‌ای به نام اوله آکانتال در روغن زیتون ، درمان چاقی، باعث نرمی، لطافت و تقویت مو ها شده و در درمان شوره سر ، ریزش و سفیدی مو بسیار موثر است، در از بین رفتن چین و چروک پوست مفید و باعث لطافت، نرمی و شادابی پوست میگردد و همچنین از پیری زودرس جلوگیری میکند.
روغن زیتون فرابکر دلوین در مصارف سرخ کردن با حرارت ملایم، پخت و پز و سالاد میتوان استفاده کرد.


منبع: محصولات غذایی دلوین


   محاسبه میزان اضافه وزن