سوالات شما

به عنوان یک خریدار چگونه می توان محصولات دلوین را تهیه کرد؟

محصولات دلوین را در سوپر مارکتهای معتبر سراسر کشور میتوان تهیه نمود. در صورت لزوم جهت اطلاعات بیشتر جهت خرید محصولات این شرکت میتوانید با شماره تلفن 66425270-021 و یا با پست الکترونیکی info@devinfood.com تماس حاصل فرمایید.

چرا روغن کنجد، کنجد و کانولا و زیتون دلوین در دمای پایین تغییر حالت می‌دهد (ابری میشود)؟
روغنهای کنجد خالص، کنجد و کانولا خالص و زیتون خالص در دمای پایین شروع به ابری شدن می نماید که این حالت کاملاً طبیعی می باشده و هیچگونه تغییری در کیفیت و ماهیت روغن بوجود نمی آورد.
تفاوت روغن کنجد بکر و روغن کنجد تصفیه شده چیست؟
روغن خام که به روش پرس استحصال شده است، با فشار از تعداد زیادی طبقات با پارچه های فیلتری با تار و پود متراکم عبور داده می شود و تصفیه فیزیکی می شود و خاک و ناخالصی های روغن از آن جدا میگردد و رنگ روغن طلایی می گردد که روغن بکر نام دارد.
آیا میدانید بلانکیت چیست؟
بلانکیت یا جوهرقند با نام شیمیایی Na2S2O4 که ترکیبی گوگردی می باشد و متاسفانه کارخانجات و کارگاههای قند و آبنبات از این ماده‌ای برای سفید کردن قند وآبنبات استفاده می کنند این ماده در اثر حرارت، گاز So2 را تولید می‌کند. بلانکیت ماده ای بسیار خطرناک است که برای سلامتی انسان بسیار مضر بوده که استفاده از آن باعث جذب بیشتر قند خون و در نهایت دیابت و همچنین بروز اختلال در دستگاه گوارش با تاثیر بر پرزهای معده و روده و زمینه‌ساز سرطان‌های گوارشی، بروز برخی اختلالات استنشاقی، پوستی و چشمی می گردد.
منظور از قند بدون بلانکیت دلوین چیست؟
قند دلوین بدون بلانکیت و یا هر نوع مواد افزودنی دیگر تولید می گردد. قند دلوین فقط و فقط با فیلتر کردن (یازده مرحله) محلول آب شکر و پخت در محیط خلاء با درجه حرارت پایین (حدود 80 درجه سانتیگراد) بصورت کله آماده و سپس پس از سانتریفیوژ در گرم خانه با درجه حرارت بین 60 تا 80 درجه و زمان نگهداری از 12 تا 20 ساعت خشک می گردد، قند کله تولید شده به این روش دارای رنگ سفید و طعم و مزه بهتر بوده و معمولاً شیرین تر است و طبع ایرانی بیشتر آن را می‌پسندد.
آیا روغن کنجدی که به روش پرس تولید میشود همان روغن ارده است؟
خیر - روغن کنجدی که به روش پرس استحصال می شود روغنی است که به صورت مستقیم و با اعمال فشار مکانیکی به دانه های خشک و تمیز کنجد بدست می آید، اما روغن ارده روغنی است که از افزودن آب به ارده کنجد (محصولی که پس از بو دادن دانه های کنجد و آسیاب کردن آن ها میان سنگ بدست می آید) حاصل می‌شود.
به عنوان یک فروشنده چگونه می توان محصولات دلوین را تهیه کرد؟

در ایران خود شرکت توزیع و پخش محصولات را به عهده دارد. برای ارتباط با شرکت و خرید محصولات بعنوان فروشنده می توانید با شماره تلفن 66425270-021 و یا با پست الکترونیکی info@devinfood.com تماس حاصل فرمایید.

محصولات غذایی دلوین

روغن کنجد

در میان روغن های خوراکی روغن کنجد به ملکه روغنها مشهور است...

روغن کنجد و کانولا

این روغن حاوی 40% روغن کنجد و 60% روغن کانولا خالص تصفیه شده می باشد...

روغن زیتون

مصرف روزانه روغن زیتون، خطر ابتلا به بیماریهای قلبی را کاهش می‌دهد...

قند کله شکسته

قند دلوین بدون بلانکیت و یا هر نوع مواد افزودنی دیگر تولید میگردد...