قوانین و مقررات سفارش کالا

تعاریف

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی دلوین، شرکت جهان گستر داتیس (دارنده برند تجاری دلوین) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی دلوین درج نموده است.

مدیریت فروش

1- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه مجازی دلوین به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه مجازی دلوین به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
2- خریدار موظف است مبلغ سفارش را بصورت پرداخت اینترنتی پرداخت نماید.
3- فروشگاه اینترنتی دلوین یك فروشگاه امن و قابل اطمینان بوده و مشتری اطمینان خاطر داشته باشد كه در صورتی كه در مرحله پردازش خرید مشكلی از بابت موجود بودن كالا رخ داده باشد مبلغ پرداخت شده حداكثر تا 3 روز كاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.
4- فروشگاه اینترنتی دلوین هنگام ارسال سفارشات نهایت سعی و تلاش خود را برای بسته بندی ایمن و مطمئن و استاندارد انجام می دهد و سپس آنها را به یكی از مبادی حمل و نقل كالا تحویل می دهد.پس از تحویل مرسوله به مبادی های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله، در صورتی كه هرگونه حادثه و اتفاقی حین حمل كالا اتفاق بیفتد مسئولیت آن به شركت حمل و نقل برمی گردد و دلوین هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

سیاست های تولید محتوا

1- کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت و فروشگاه اینترنتی محصولات غذایی دلوین، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی تحت هیچ شرایطی حق و اجازه نشر و نمایش محتوای متنی و تصویری قید شده فوق برای اهداف تجاری را ندارد.
2- فروشگاه در صورت افشای اطلاعات كاربری از جانب خود كاربر به هر دلیلی هیچگونه مسئولیتی را ندارد و هرگونه ضرر و زیان احتمالی به كاربر بر عهدة خود او می باشد.

استفاده از خدمات سایت

به محض اقدام شما برای خرید در سایت فروشگاه مجازی دلوین، این اقدام به خرید بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

خدمات پس از فروش

در راستای جلب اعتماد شما مشتریان گرامی، فروشگاه اینترنتی دلوین اقدام به تبیین ضوابط و خدمات پس از فروش نموده است. این قوانین شامل تعویض كالا و ضمانت عدم مطابقت كالا می باشد كه بندهای آن به شرح زیر است:
1- در صورتی كه كالای ارسال شده به خریدار محترم با كالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، ظرف 48 ساعت مشتری باید از پذیرش كالای موردنظر خودداری كرده و بخش پشتیبانی فروش را در جریان عدم تطابق كالای تحویل گرفته شده با كالای ثبت سفارش شده قرار دهند. در صورت تحویل كالای موردنظر نیز باید بدون هیچگونه آسیب فیزیكی و مخدوش كردن بسته بندی كالا آن را به همان صورت به آدرس انبار شركت ارسال كنند و كارشناسان بخش پشتیبانی فروش ما نیز پس از بررسی صحت و سلامت كالا اقدام به تعویض كالا با كالای مدنظر كنند. در صورت عدم موجود بودن كالا فروشگاه حق دارد مبلغ پرداخت شده كالا به مشتری عودت دهد و مشتری نیز نمی تواند ادعایی در این زمینه داشته باشد. در صورتی كه بسته بندی كالای تحویل گرفته شده به نحوی دستكاری فیزیكی شده اند، برای فروشگاه اینترنتی دلوین مورد قبول نبوده و استرداد كالا امكان پذیر نمی باشد.
2- فروشگاه اینترنتی دلوین برای حمایت هر چه بیشتر از مشتریان گرامی سیاستی را در معاملات خود اتخاذ نموده كه برای رضایتمندی مشتریان و اطمینان از صحت و سلامت كالا و خدمات در صورتی كه كالایی پس از تحویل به مشتری بنا به دلایلی از لحاظ ظاهری سلامت كامل را داشته باشد ولی از محتوایی ایراداتی داشته باشد. مشتری بتواند پس از آگاهی از آن اقدام به استرداد كالا برای تعویض آن یا درخواست عودت مبلغ پرداخت شده بكند ولی این سرویس دارای محدودیت زمانی بوده كه شرح آن به قرار زیر می باشد:
الف- حداكثر تا 48 ساعت پس از تحویل.
ب- محصول باید به همان شکلی که تحویل خریدار شده است به آدرس انبار شرکت عودت داده شود.

پیشنهادات، انتقادات و شکایات

جهت هر گونه پیشنهاد، انتقاد و شکایات خریداران می توانند در ساعات کاری با شماره تلفن 66593110-021 تماس حاصل فرمایند.

محصولات غذایی دلوین

روغن کنجد

در میان روغن های خوراکی روغن کنجد به ملکه روغنها مشهور است...

روغن کنجد و کانولا

این روغن حاوی 40% روغن کنجد و 60% روغن کانولا خالص تصفیه شده می باشد...

روغن زیتون

مصرف روزانه روغن زیتون، خطر ابتلا به بیماریهای قلبی را کاهش می‌دهد...

قند کله شکسته

قند دلوین بدون بلانکیت و یا هر نوع مواد افزودنی دیگر تولید میگردد...